Pleśń w hotelu biura podróży Wezyr

8 Lu

W reklamie czytamy: „Wezyr Holidays Coral Travel od 15 lat organizuje niezapomniane wakacje. Super ceny, Last Minute, All Inclusive, Polskie animacje, Incentive travel!”184_7345 Jak to sie ma do rzeczywistości? Otóż fakt, wakacje z Wezyr Holidays są naprawdę niezapomniane. Zwłaszcza, kiedy w goracym Sharm El Sheikh, w hotelu trzygwiazdkowym Regency Lodge po otwarciu lodówki turysta chcący schować jedzenie i napoje, napotyka żółtą, śmierdzącą pleśń.

A ponieważ reszta oferowanego przez Wezyr Holidays pokoju – podłoga i łazienka – również zaopatrzona jest w żółty osad pleśni i nieprzyjemny zapach, warto było zgłosić ten fakt obsłudze hotelu i zatrudnionemu przez Wezyr Holidays rezydentowi. Tak tez zrobiła Zofia S., która wręczyła egipskiemu recepcjoniście bakszysz 10 euro i dostała zmianę pokoju natychmiast. Pozostali turyści, którzy bakszyszu nie dali, spotkali się z odmową a ponieważ hotel pozbawił gości zarówno kontaktu z Internetem jak i biurem podróży Wezyr, musieli przetrwać w pleśni cały pobyt, a reklamacje mogli składać dopiero w Polsce.

Co na to Wezyr? Według oficjalnej odpowiedzi – jak pisze jego dyrektor Marcin Tułaczko – pleśń w pokojach to „standardy zgodne z umową”, a fakt przyjęcia łapówki za zmianę pokoju to „koloryt miejscowej tradycji”. Cóż, skoro biuro Wezyr tak kreuje swój prawdziwy wizerunek wśród turystów, to warto go rozpowszechnić, bo na tle XXI wieku jest on naprawdę kuriozalny 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: